En İyi Restoran Otomasyon Sistemleri

En iyi restoran adisyon sistemleri, sayesinde restorantınızın  işlerinde kolay akış sağlayabilecek ve bu sayede iş verimliliğini arttıracaktır. Restoranların artık her işini elektronik ortamlarla yapılması olabilecek sorunların önüne geçerek, müşteri ihtiyaçlarına daha kolay ve daha hızlı çözümler sunmayı hedeflemektedir. Otomasyon sistemleri ile siparişleri internet üzerinden alarak daha hızlı servis sunmayı ve zaman tasarrufu yapabilmesi sayesinde büyük kolaylıklar sağlamıştır.

Çoğu zaman aynı müşterilerden tekrar tekrar adres sormamak için bu otomasyon sayesinde müşterilerin adresleri ve telefon numaraları kayıtlı kalır ve böylece sipariş vermek ve almak çok kolay bir hale gelir. Adisyon takip sayesinde stokları kontrol edebilir, siparişleri daha kolay ve karıştırmadan alabilir ve garsonların takibi de bu yolla yapılabilir. 

En İyi Restoran Otomasyon Sistemleri Nasıl Olmalı ?

En iyi restoran otomasyon sistemleri nelerdir, derseniz alacağınız adisyon takip sistemi ile daha kapsamlı bir hizmet verebilmeniz diyebiliriz. Müşterilerinize gerek masa başında gerek internet üzerinde hizmet vermek, sipariş almak, servis etmek, tahsilatların yapılması amacı ile bu otomasyon sistemi kullanılır. İş akışına uyum sağlar, kullanımı kolay ve basittir.

Bu sayede siz, işletme olduğunuz restoran hesaplarını buradan yapabilir, mali açıkların önüne geçebilir, raporlarınız analiz edebilir. stokları takip edebilir,  karışmadan siparişleri teslim edebilir ve tahsilatları bu sayede yapabilirsiniz. Aynı zamanda ne kadar çok satış yapılmış, hangi garson kaç masayla ilgilenmiş, hangi yiyecek ya da içecek daha çok satılmış gibi her türlü sorularınıza cevap verebilmektedir.